Leasing s GRENKE

Chcete ihneď používať najnovšiu technológiu bez zbytočného viazania kapitálu? Riešenie je jednoduché: leasing. Rýchle, pohodlné a perfektné pre vaše jedinečné potreby.

Naše hlavné zameranie - leasing

Či už ste podnikateľ, ktorý chce financovať vybavenie a udržať svoju likviditu alebo obchodník, ktorý si cení pohodlné spracovanie a rýchly peňažný tok, so spoločnosťou GRENKE je ľahké rozšíriť si svoje finančné horizonty.

Hlavne, keď poskytujeme financovanie už od vstupnej hodnoty 500 eur bez DPH.

Ten správny leasing pre vás

Je úžasné, čo všetko môžete "lízovať": servery pre IT, pokladničné systémy pre maloobchod, nábytok pre vašu novú kanceláriu alebo vašu druhú pobočku. To všetko a oveľa viac môžete s nami financovať.

Prečo by ste si mali zo všetkých dostupných možností, vybrať práve od GRENKE? Nezáleží na tom, či je vaša firma zdravotníckym zariadením alebo malým a stredným podnikom – sme tu pre vás. Naše poradenstvo je profesionálne a otvorené, podmienky sú zaujímavé aj pri malých objemoch a spracovanie jednduché a rýchle

Nie div, že sme lídrom v oblasti nízkonákladového leasingu IT v Európe.

Vaše otázky; Naše odpovede

Všetko o leasingu od GRENKE

Chcete poznať všetky detaily? Navštívte naše Časté otázky a zistite, aký transparentný a jednoduchý je leasing so spoločnosťou GRENKE.

Naše produkty

Hľadáte bežný leasing alebo niečo úplne jedinečné? Prečítajte si viac o možnostiach dostupných v GRENKE.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30