GRENKE pre živnostníkov

Naše jednoduché a prispôsobené finančné riešenia vám umožňujú čo najlepšie využiť vaše silné stránky. Vždy môžete používať najmodernejšie vybavenie a nechať si tak priestor na manévrovanie.

Presne tá podpora, ktorú potrebujete

Pre živnostníkov je každá investícia príležitosťou a výzvou v jednom. Chceme vám dodať odvahu veriť vlastným nápadom a preniesť ich do reality. Preto vám naše riešenia ponúkajú zabezpečenie, ktoré potrebujete.

Vy dáte nápady, my sa postaráme o financovanie.

Nerozbehli ste svoju vlastnú firmu, aby ste celý deň strávili sledovaním neuhradených faktúr alebo mali obavy, či máte na svojom účte dostatok financií na zaistenie školenia, ktoré ste plánovali. V spoločnosti GRENKE si to dobre uvedomujeme, a preto ponúkame riešenia na mieru na zabezpečenie vašej likvidity. Zahŕňajú všetko, od prenájmu vašej kancelárie a praxe až po vybavenie prevádzky.

GRENKE – štyrikrát lepšie pre vaše podnikanie

Osobne

Na mieru

Jednoducho

Flexibilne

Osobne

Na mieru

Jednoducho

Flexibilne

Riešenia také jedinečné, ako vy

Ponúkate svojim zákazníkom skôr riešenia na mieru, než bežné služby? Od GRENKE môžete očakávať to isté! Platí to bez ohľadu na to, či chcete zaistiť svoju likviditu, alebo hľadáte riešenia financovania šité na mieru pre váš strojový park.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Skúsenosti budujú dôveru

Spoločnosť GRENKE vám dáva slobodu nutnú k vypusteniu vášho podnikateľského ducha. Všetko na mieru a za výhodných podmienok.

Váš partner pre malé a stredné podniky

S nadšením pomáhame ľuďom, ktorí chcú veci dotiahnuť do konca. Spoločnosť GRENKE je všestranným odborníkom najmä pre malé a stredné podniky.

Nezáleží na tom, v akom odvetví pôsobíte, či v maloobchode alebo sektore služieb. Na naše skúsenosti sa môžete spoľahnúť.

Vybrané produktové riešenia

Vďaka týmto službám môžme vašu firmu posunúť vpred: