GRENKE pre verejné inštitúcie

Obciam, školám a sociálnym organizáciám dávame slobodu, ktorú potrebujú. To isté robíme pre kluby, združenia a rôzne organizácie. Robíme tak financovaním na mieru a poskytovaním osobných konzultácií na rovnakom základe.

Vynikajúce podmienky a jednoduché spracovanie

GRENKE už pomáha mnohým obciam a verejným inštitúciám s riešeniami financovania šitými na mieru.

Na naše skúsenosti sa môžete spoľahnúť.

Fakty sú pre vás dôležité. To je presne dôvod, prečo je pre vás GRENKE tá pravá spoločnosť. Ľudia si nás cenia nielen kvôli odbornosti, ktorú sme si vybudovali za viac ako 40 rokov spolupráce s verejnými inštitúciami, ale aj preto, že sme pripravení poskytnúť zákazníkom pomoc osobne, od počiatočného kontaktu až po ukončenie zmluvy. Vďaka tomu zostanete pokojný pri zodpovednom spravovaní vlastných finančných prostriedkov. Tak aký dôvod by ste mohli mať, aby ste pri svojom ďalšom dopyte neuvažovali o spoločnosti GRENKE? Vôbec žiadny – a to aj vďaka našim flexibilným riešeniam pre oblasti, ako je leasing! Tešíme sa na náš kontakt.

S GRENKE ste v dobrých rukách

So skúsenosťami

Transparentne

Osobne

Na mieru

So skúsenosťami

Transparentne

Osobne

Na mieru

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Naše služby vám pomôžu napredovať

Od 3D tlačiarní a notebookov na predaj v teréne až po vybavenie kaviarní, s finančnými riešeniami GRENKE môžete zvýšiť svoju produktivitu, konkurenčné postavenie a pracovnú atmosféru.

Skúsenosti budujú dôveru

Spoločnosť GRENKE vám dáva slobodu nutnú k vypusteniu vášho podnikateľského ducha. Všetko na mieru a za vynikajúcich podmienok.

Váš úspech je to, čo nás poháňa

Od roku 1978 s nadšením pomáhame spoločnostiam, ktoré chcú dotiahnuť veci do konca. GRENKE je všestranný odborník pre malé a stredné podniky. 

Nezáleží na tom, v akom odvetví pôsobíte, či v maloobchode alebo sektore služieb. Na naše skúsenosti sa môžete spoľahnúť

Vybrané produktové riešenia

Vďaka týmto službám môžme vašu firmu posunúť vpred: