Buďme spolu úspešní. Poďme spolu rásť.

Prejdite sem a zistite, ako by mohla vyzerať vaša budúcnosť v GRENKE.

Vaša kvalifikácia sa počíta, ale váš postoj je skutočne to, čo sa odlišuje.

Náš úspech je založený na tom, že myslíme ako naši zákazníci – ako podnikatelia. Preto vždy hľadáme zamestnancov, ktorí hľadajú nielen prácu, ale chcú každý deň konať ako podnikateľ bez ohľadu na ich úlohu. Máte tohto podnikateľského ducha vo svojej DNA? Ak áno, potom je GRENKE pre vás tá pravá spoločnosť a spoločne budeme rásť.

GRENKE veľa očakáva – ale môžete aj vy.

Od našich zamestnancov očakávame veľa. Očakávame od nich, že budú odhodlane pracovať na nových riešeniach a inovatívnych produktoch, ohromia zákazníkov výnimočnými službami a zvládnu citlivé finančné záležitosti maximálne diskrétne a profesionálne. Na revanš ponúkame veľmi atraktívne odmeňovanie, medzinárodné pracovné prostredie a bezpečnú budúcnosť – prácu, ktorá vám umožní rásť osobne aj profesionálne. Poskytuje vám tiež slobodu a zručnosti, ktoré potrebujete na nezávislé rozhodovanie, spolu s jasne definovanými požiadavkami a cieľmi, a možnosť prevziať zodpovednosť. To je koniec koncov to, čomu veríme, že znamená myslenie a konanie ako podnikateľ.

 

Hľadáme zamestnancov, ktorí sa pripoja k nášmu tímu GRENKE na všetkých úrovniach, od praktikantov až po skúsených manažérov.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Spoločný postoj, ktorý zdieľajú mnohí naši zamestnanci, je podnikavosť

Podnikavosť je súčasťou našej podnikovej kultúry – preto hľadáme zamestnancov, ktorí myslia rovnako. Ľudia, ktorí chcú nielen robiť svoju prácu, ale tiež sa aktívne zapájať do podnikania. Takto môžeme rásť spolu, osobne a profesionálne.

Aký dôležitý ste pre nás

Bezpečná práca v modernom prostredí, odmeňovanie založené na výkone a vynikajúca pracovná kultúra sú súčasťou našej spoločnosti. Robíme však oveľa viac pre to, aby bolo o vás dobre postarané.

Služobné auto

Pre niektoré pozície je samozrejmosťou služobné auto. A to aj na súkromné použitie.

Príspevok na stravovanie

Zdravá výživa a dobré jedlo sú dôležité pre našu kvalitu života. Všetci naši zamestnanci dostávajú príspevok na stravovanie.

Podiely na zisku

Ak pomôžete našej spoločnosti napredovať, radi vám poskytneme podiel na našom úspechu.

Práca v nadnárodnej spoločnosti

U nás máte možnosť pracovať v našich pobočkách po celom svete.

Školiace možnosti

GRENKE Academy vám poskytne prínosné interné a externé školenia.

Vyváženosť

Nemáte rovnováhu medzi pracovným a rodinným životom? Pomôžeme vám.

1 / 6

Vzbudili sme váš záujem?

Hľadáte prostredie, ktoré vám umožní rozvíjať sa? Ak áno, ste na správnom mieste. Pozrite si naše voľné pozície a nájdite tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Čo by ste ešte chceli vedieť? Sme tu, aby sme vám pomohli.

Ak máte ďalšie otázky o práci v GRENKE, radi vám poradíme. Jednoducho sa s nami spojte prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo na e-mailový kontakt.

Viac o nás

Skupina GRENKE

Naše riešenia pomáhajú zákazníkom na celom svete rozvíjať ich podnikanie presne podľa vlastného výberu. Poskytujeme im finančný priestor všade, kde to potrebujú, a umožňujeme im získať trhy a zákazníkov pomocou nových nápadov. Kliknutím na odkaz zobrazíte ďalšie informácie.