GRENKE pre maloobchod

Chcete uľahčiť plánovanie vašej krátkodobej a strednodobej likvidity? GRENKE má dokonalé riešenia.

Veľkoobchod a maloobchod tvoria silné srdce hospodárstva. Stále rastúci objem obratu v týchto odvetviach generuje internet. Máte dobrú pozíciu na to, aby ste mohli čeliť výzvam, ktoré prinesie budúcnosť? Vaši zákazníci očakávajú vždy najvyššiu kvalitu spolu s vynikajúcou schopnosťou dodávky a flexibilnými možnosťami platby. Problém je v tom, že to všetko stojí peniaze a nadväzuje na likviditu, čo je kritický faktor najmä v maloobchode, kde sú marže často nízke.

Spoločnosť GRENKE ponúka pre maloobchod tie správne produkty a osobné finančné poradenstvo. Vďaka atraktívnemu leasingu uľahčíme vašim zákazníkom rozhodovanie o kúpe. Je to ľahké, šité na mieru a za vynikajúcich podmienok.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Udržujte svoju firmu v prevádzke

Mnoho popredných maloobchodných spoločností sa už spolieha na produkty a finančné poradenstvo od spoločnosti GRENKE. Jedným z príkladov je prípad, keď potrebujú leasing na pokladničné systémy a kancelárske komunikačné zariadenia. Výsledkom je lepšia likvidita a ľahšie plánovanie. Kedy máme začať?

Aký typ leasingu vám vyhovuje?

Skúste to teraz! Otázka Výsledok

Na riešenie vášho leasingu vám stačia tri kroky.

Existujú rôzne typy leasingu podľa vašich investičných potrieb. Urobte si náš test a za pár sekúnd zistite, ktorý je pre vás ten správny.

Investujete viackrát do roka?

Pravidelne investujete do rôznych druhov aktív pre svoj podnik?

Trávite veľa času podpisovaním leasingových a kúpnych zmlúv na vybavenie svojho podniku?

Správny leasing pre vás je Rámcová leasingová zmluva

Máte vyššie investičné potreby a potrebujete flexibilitu, ktorá to vyžaduje. To je presne to, čo získate s Rámcovou leasingovou zmluvou od spoločnosti GRENKE, ktorá vám umožňuje prenajať si kancelárske vybavenie spôsobom, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Správny leasing pre vás je Classic leasing

Hľadáte rovnaké splátky, ktoré vám poskytnú istotu vo vašich investičných plánoch, zároveň by ste však chceli zostať flexibilní. Nehľadajte nič iné ako možnosť Classic leasingu od spoločnosti GRENKE – je to presne to, čo potrebujete. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Skúste to teraz!
Áno
Nie

Ako formujete budúcnosť?

Dodávame, aby ste mohli dodávať

V súčasnosti je nevyhnutná efektívna logistika skladu, a tým aj schopnosť včas dodať požadované množstvá s minimálnym naviazaním kapitálu. Vyžaduje si to značný stupeň automatizácie a potrebnú likviditu. GRENKE vám s tým pomôže.

Vytvárajte skúsenosti zákazníkov

Čo robí maloobchod maloobchodom? Predovšetkým závratná škála potrieb zákazníkov a v konečnom dôsledku takmer nekonečné požiadavky na pozitívnu skúsenosť zákazníka v mieste predaja. Ak sa rozhodnete pre Rámcovú leasingovú zmluvu, pomôžeme vám zrealizovať vaše nápady a mať vždy moderné vybavenie.

Pomôžeme vám, aby ste mohli robiť to, čo robíte

Digitalizácia je radikálna transformácia maloobchodu a uľahčuje veľa vecí – napríklad platenie. Ak aj vy chcete svojim zákazníkom poskytnúť jednoduchšie možnosti platby, môžete využiť naše služby na obstaranie terminálov. S Classic leasingom je to jednoduché.

whitepaper

Vaše potreby sú jedinečné, rovnako ako aj naše finančné poradenstvo.

Máte veľmi špeciálnu požiadavku? Porozprávajme sa o tom. Radi sa o vás osobne postaráme.

Obľúbené produkty pre maloobchod

Stále si nie ste úplne istí, ako vám môžeme pomôcť? Zistite viac o našich riešeniach.