GRENKE pre remeslá

Či už ste zámočník, maliar alebo montér – ako remeselník potrebujete riešenia, ktoré skracujú váš pracovný čas a znižujú finančné obavy. Riešenia, ktoré môže GRENKE ponúknuť.

Hoci sa profily práce v odvetví remesiel môžu diametrálne líšiť, všetky majú z komerčného hľadiska podobné požiadavky. Tento aspekt k tomu stále patrí, ale v ideálnom svete by sa mal starať iba o seba, pôsobiť na pozadí, bez zasahovania do hlavnej oblasti podnikania. GRENKE môže v tomto ohľade skutočne sňať bremeno z vašich pliec.

Poskytujeme podporu vo forme riešení financovania šitých na mieru, aby sa stavitelia lodí mohli zameriavať výlučne na naprojektovanie dokonalého kýlu, dizajnéri interiérov na vývoj nábytku a ortopedickí technici mohli venovať svoj čas zaisteniu optimálnej ergonómie. Naše finančné poradenské služby sú prispôsobené oblasti vašej remeselnej činnosti. Pretože poznáme naše podnikanie rovnako ako vy. 

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Zaisťujeme, aby vaše remeslá prinášali aj zisk

Vaše remeslo môže byť vaším povolaním. Ale akokoľvek bude táto práca prínosná, nebude úspešná, ak nebudete zarábať peniaze. Sme tu, aby sme vám pomohli, ak hľadáte spôsob, ako investovať do svojho podniku bez toho, aby ste príliš napínali svoje finančné rezervy. Jedným z týchto spôsobov je leasing nástrojov – s finančným poradenstvom na mieru pre remeslá a vhodné produkty.

Aký typ leasingu vám vyhovuje?

Skúste to teraz! Otázka Výsledok

Na riešenie vášho leasingu vám stačia tri kroky.

Existujú rôzne typy leasingu podľa vašich investičných potrieb. Urobte si náš test a za pár sekúnd zistite, ktorý je pre vás ten správny.

Investujete viackrát do roka?

Pravidelne investujete do rôznych druhov aktív pre svoj podnik?

Trávite veľa času podpisovaním leasingových a kúpnych zmlúv na vybavenie svojho podniku?

Správny leasing pre vás je Rámcová leasingová zmluva

Máte vyššie investičné potreby a potrebujete flexibilitu, ktorá to vyžaduje. To je presne to, čo získate s Rámcovou leasingovou zmluvou od spoločnosti GRENKE, ktorá vám umožňuje prenajať si kancelárske vybavenie spôsobom, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Správny leasing pre vás je Classic leasing

Hľadáte rovnaké splátky, ktoré vám poskytnú istotu vo vašich investičných plánoch, zároveň by ste však chceli zostať flexibilní. Nehľadajte nič iné ako možnosť Classic leasingu od spoločnosti GRENKE – je to presne to, čo potrebujete. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Skúste to teraz!
Áno
Nie

Čo by ste potrebovali?

Financujte svoj ďalší krok

Vediete svoju prevádzku už roky a chcete rásť? Ak nechcete dosiahnuť svoje finančné limity príliš rýchlo, jednoducho si "lízujte" dielenské náradie, stroje a ďalšie zariadenia so spoločnosťou GRENKE.

Keď sa vaše odvetvie samo zdokonaľuje

Pracujete v elektrotechnickom priemysle? Alebo v inom odvetví s podobne krátkymi inovačnými cyklami? Rámcová leasingová zmluva je ideálnou možnosťou leasingu, ak nechcete neustále čeliť finančným prekážkam vždy, keď príde na modernizáciu vášho vybavenia.

Rýchlejšie financovanie rovná sa lepšie financovanie

Potrebujete konkrétne zariadenie na implementáciu inovácií vo vašom výrobnom procese? Classic leasing vám umožňuje financovať aj kapitálovo najnáročnejšie investície a neustále sa udržiavať na špičke.

Vaše potreby sú jedinečné, rovnako ako aj naše finančné poradenstvo.

Máte veľmi špeciálnu požiadavku? Porozprávajme sa o tom. Radi sa o vás osobne postaráme.

Obľúbené produkty pre remeslá

Stále si nie ste úplne istí, ako vám môžeme pomôcť? Zistite viac o našich riešeniach.