Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Výhody pre partnerov

Diskutujete so svojimi klientmi o cene a podmienkach?

Čo keby ste hovorili hlavne o najvhodnejších riešeniach?

Ako na to? S podporou GRENKE je to ľahké. Stačí sa stať naším partnerom.

Už ste niekedy premýšľali o tom, že svojim zákazníkom ponúknete viac, než len sortiment produktov? Mnoho obchodníkov ponúka aj celý rad možností financovania. Výhodou je, že zákazníci môžu financovať obstaranie spôsobom, ktorý vyhovuje ich potrebám. Čo z toho budete mať vy? Možnosti financovania, ako je leasing, sa dajú ľahko zahrnúť do vašich súčasných procesov. Môžete tak mať takmer okamžite pripravenú tú správnu alternatívu k nákupu a to "na mieru" pre každého zákazníka. 

Sme radi, že vám môžeme poskytnúť individuálnu podporu, ktorá vám pomôže rýchlo začať využívať spoluprácu s GRENKE. Prvým krokom je jasné definovanie vzájomného vzťahu vo forme jednoduchej rámcovej dohody o spolupráci. Vaša kontaktná osoba odpovie na všetky otázky. Chceme, aby ste boli úspešní, pretože váš úspech zvýraznený aj vďaka našej podpore bude aj naším úspechom.

Vaše výzvy – naše riešenia

Bez ohľadu na to, v akom odvetví pôsobíte, máme pre vás ideálne riešenie.

Podpora predaja

Mnoho zákazníkov sa snaží nájsť alternatívy k tradičným nákupom. Naše riešenia sú presne to pravé.

info

Vaše potreby sú jedinečné, rovnako ako aj naše finančné poradenstvo.

Máte veľmi špeciálnu požiadavku? Porozprávajme sa o tom. Radi sa o vás osobne postaráme.

Menej času na administratívu, viac času so zákazníkmi

Príprava cenových ponúk a zmluvných podkladov si vyžaduje čas. Čas, ktorý by ste radšej venovali starostlivosti o svojich zákazníkov. Máme ideálne riešenie, ktoré vám to umožní.

Partnerský portál GRENKE

Náš partnerský portál sa stane vašou pravou rukou. Jednoducho pripravíte žiadosť a odošlete ju online. Našu odpoveď dostanete v krátkom čase. Okamžite potom môžete klientovi prezentovať zmluvné podklady. Kedykoľvek si tiež môžete zobraziť stav svojich zmlúv, čo vám dáva viac času venovať sa veciam, ktoré sú skutočne dôležité.

Úspešné výzvy pre pevné partnerstvá

V našom odbore sme už nazbierali množstvo skúseností. Preto vieme, čo sa počíta – vytváranie úzkych a dlhodobých partnerstiev.

Spolu sme silnejší

Pri spolupráci s partnermi sledujeme jeden cieľ: úspešné vzťahy, ktoré obstáli v skúške času. Na dosiahnutie tohto cieľa je nevyhnutná úzka spolupráca.

Sme tu vždy pre vás, pripravení osobne poskytnúť potrebné odborné znalosti. Napokon, ak budeme spolupracovať, môžeme dosiahnuť oveľa viac.