Financovanie zariadení

Veľkosť spoločnosti robí rozdiel, však? Nie, pokiaľ ide o nás. Nezáleží na tom, či ste miestna firma, alebo globálny hráč – v spoločnosti GRENKE získate finančné prostriedky, ktoré potrebujete pre svoje vybavenie.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

To, čo potrebujete a presne tak, ako to potrebujete

Vy potrebujete nové vybavenie a my máme správne financovanie.

Pre každý podnik

Máme financovanie, ktoré je to pravé pre vás, vaše potreby a zariadenia, ktoré chcete. Môžete si dokonca vybrať, či chcete zariadenia vlastniť alebo ich len používať.

V GRENKE vám vypracujeme kalkuláciu na mieru. Nerobíme rozdiely medzi firmami rôznych veľkostí, máme pre každého niečo.

Výhody pre vás

Zaujíma vás, aké financovanie vám môže spoločnosť GRENKE poskytnúť? Už nemusíte hľadať inde.

Rýchlo

Na nové zariadenie nemusíte dlho čakať.

Na mieru

V našej kalkulácii si vyberiete nastavenie vyhovujúce vašim potrebám.

Široký záber

S nami môžete financovať širokú škálu zariadení.

Osobne

Sme tu vždy pre vás, aby sme vám poradili.

Rýchlo

Na nové zariadenie nemusíte dlho čakať.

Na mieru

V našej kalkulácii si vyberiete nastavenie vyhovujúce vašim potrebám.

Široký záber

S nami môžete financovať širokú škálu zariadení.

Osobne

Sme tu vždy pre vás, aby sme vám poradili.

Čo môžete financovať

K dispozícii je široká škála možností financovania zariadení. Pozrite si náš zoznam – určite nájdete svoje vysnívané zariadenie. Nenašli ste svoj produkt? Spojte sa s nami.

Čistiaca technika

Udržiavajte vždy čistotu – slová, podľa ktorých žijete! Ako to však dosiahnuť? S umývačkami podláh, vysávačmi a tlakovými umývačkami. Pomáhame upratať náklady. S GRENKE môžete financovať všetko.

Elektrobicykle

Chcete sa vyhnúť dlhým hodinám v dopravnej špičke a pritom robiť niečo pre životné prostredie a vaše zdravie. Mohla by vaša spoločnosť ponúkať najnovšie elektronické bicykle? S GRENKE môžete financovať zdravie a šťastie svojich zamestnancov.

Bezpečnostná technika a alarmy

Pracoviská vo vašej spoločnosti sú plné hodnotného vybavenia. To znamená, že musia byť chránené. O to sa postarajú bezpečnostné systémy, alarmy a sledovacie kamery – a GRENKE sa postará o financovanie.

Stavebné stroje

Či už potrebujete minirýpadlo, malú miešačku na betón alebo inú mechanizáciu – pri vašich strojoch vás podporíme.

Telekomunikačné zariadenia

Bezproblémová komunikácia je v každodennom podnikaní často rozhodujúca. Preto vám pomôžeme financovať vaše telekomunikačné zariadenia.

Multifunkčné zariadenia, tlačiarne

Multifunkčné zariadenia a tlačiarne sa v kanceláriách používajú neustále. Preto musia byť odolné. Kvalitné zariadenia sú však často veľmi drahé. S GRENKE to však nie je problém. Multifunkčné zariadenia a tlačiarne môžete jednoducho financovať.

LED osvetlenie

Prinášate svetu svetlo. LED osvetlenie nie je len neporovnateľným spôsobom zvýraznenia oblastí miestnosti, ale ponúka tiež obrovský potenciál pre tvorivosť a inovácie. Nie je to však celkom lacná záležitosť. Sme tu pre vás. S GRENKE nie sú vysoké náklady problém.

Autoservisná technika

Vo vašej dielni ste obklopení zariadeniami a strojmi, ktoré vám uľahčujú prácu. Rovnako ako GRENKE – so správnym financovaním.

Medicínska a laboratórna technika

Zdravie ľudí je vašou najvyššou prioritou. Musíte sa spoliehať na vybavenie, ktoré používate. Pokiaľ ide o financovanie medicínskej a laboratórnej techniky, môžete sa tiež spoľahnúť na nás.

Softvér vrátane implementácie

Už máte hardvér. Všetko, čo vám chýba, sú aplikácie. Verte tomu, alebo nie, aj softvér môžete financovať prostredníctvom GRENKE. 

Multimediálne zariadenia

Vybavenie pre multimédiá je potrebné vo všetkých oblastiach. Patria sem projektory, monitory a premietacie plátna, ako aj držiaky monitorov, stojany na slúchadlá a ďalšie. To všetko môžete financovať prostredníctvom GRENKE.

Kávovary

Šálka kávy urobená stlačením tlačidla je skvelý spôsob, ako začať každý deň. Pomáha tiež prekonať poobedňajšiu únavu. Podeľte sa o svoje pocity so zamestnancami vďaka kávovaru financovanému s nami.

Kancelársky nábytok

Ak chcete expandovať, obstaranie nového kancelárskeho vybavenia sa môže stať nákladnou záležitosťou. Svoje obstarávanie môžete financovať pomocou GRENKE, od jednej kancelárskej stoličky až po celú recepciu.

Pokladničné systémy

Predaj je to, pre čo žijete a to, čo vás drží nad vodou. Správny pokladničný systém vám s tým môže pomôcť. Patria sem počítače s registračnou pokladnicou, ovládacie panely, skenery, tlačiarne účteniek a zásuvky na peniaze. Ako však obstarať výkonný systém? S využitím nášho financovania.

Vysokozdvižné vozíky

Presúvať ťažké veci je vaša práca. Na túto prácu potrebujete vysokozdvižné vozíky. Budú musieť veľa vydržať – koniec koncov, každý deň s nimi budete prenášať ťažké bremená. Môžeme vám pomôcť zdvíhať ťažké predmety, čo sa týka financovania.

Foto a video technika

Myslíte na zvuk a fotografie. Realizujte svoje nápady – všetko, čo potrebujete, je správne vybavenie. GRENKE poskytuje jednoduchý spôsob financovania fotoaparátov, mikrofónov a osvetľovacích zariadení.

Kompresory

Kompresory sa používajú v najrôznejších aplikáciách, od stavieb po dielne, ako aj na čistenie. Bez ohľadu na to, na čo ich potrebujete, uvoľníme tlak, pokiaľ ide o náklady. S GRENKE môžete svoje vybavenie ľahko financovať.

Fitnes zariadenia

Pomáhate svojim zákazníkom zachovať si zdravie. Na to potrebujete správne fitnes zariadenia. Či už potrebujete iba cross-trenažér, alebo kompletne prispôsobiť celú telocvičňu, GRENKE je váš ideálny finančný partner.

Hotelové vybavenie

Čistiace vybavenie, hotelový softvér, nábytok do izieb; keď prevádzkujete hotel, musíte o mnohých veciach premýšľať. Jednou z nich, s ktorou si nemusíte robiť starosti, je financovanie. GRENKE sa o to postará.

IT hardvér

V súčasnosti sú mobilné zariadenia nevyhnutnou súčasťou každodenného pracovného života. Mnohí ich považujú za jediný najdôležitejší nástroj svojej práce. Zariadenia, servery a pamäť nie sú lacné. My to vieme – a pomôžeme vám ich financovať.

Obálkovacie stroje

Vaša spoločnosť posiela každý deň nespočetné množstvo listov. Zalepiť každú jednotlivú obálku je náročná úloha. Preto potrebujete obálkovací stroj. Ale ako to budete financovať? Je to veľmi jednoduché: s nami.

1 / 21

Ako by mohlo vyzerať financovanie

Plaťte menej, majte viac

ČO TREBA RIEŠIŤ
Nemocnica musí vymeniť všetky svoje pacientske lôžka. Plánuje tak urobiť radšej postupne podľa oddelení, ako meniť všetky naraz.

 

RIEŠENIE
Vďaka Rámcovej leasingovej zmluve nemocnica získa výhodné podmienky na dlhšiu dobu, aj keď obmena prebehne postupne.

Krok za krokom

ČO TREBA RIEŠIŤ
Fréza v remeselníckej dielni sa kazí. Prevádzka musí získať novú frézu, ktorá zvládne každodenné používanie.

 

RIEŠENIE
Dieľňa bude platiť fixný mesačný poplatok. Pred koncom leasingu sa dieľňa môže rozhodnúť, či bude vybavenie naďalej používať  alebo ho vymení za novší model a zníži tak riziko poruchy.

Umožňujeme malým spoločnostiam robiť veľké veci

ČO TREBA VYRIEŠIŤ
Malá predajňa s biopotravinami chce prejsť na elektronický systém predaja. Zaobstaranie je ale veľmi drahé.


RIEŠENIE
V prípade zmluvy Classic leasing zaplatí predajňa pevne stanovený mesačný poplatok. To znamená, že si môže ľahko dovoliť nový pokladničný systém.

Naše produkty financovania zariadení

Odvetvie, veľkosť, potreby – to sú veci, vďaka ktorým je každá spoločnosť jedinečná. Preto vám dávame viac než len jednu cestu k financovaniu.

Bohaté skúsenosti s financovaním

V roku 1978 sme začali s leasingom kancelárskej techniky. Boli sme priekopníkmi v našom odbore.

Leasing je odvetvie, v ktorom naozaj žiarime

S leasingom sme začali a nikdy sme ho neprestali poskytovať. Naopak, naše portfólio sa rozrástlo.

Chceme dať každému podniku príležitosť financovať jeho vybavenie. Je to služba, po ktorej siahne veľa spokojných zákazníkov.

info

Staňte sa jedným z našich partnerov

Ako obchodník chcete uspokojiť potreby svojich zákazníkov. To môžete urobiť s našou pomocou. Ako partner GRENKE dostanete rôzne možnosti platby a špeciálne podmienky.

V GRENKE toho máme ešte viac

Nasledujúce riešenia vás môžu tiež zaujímať.