Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Likvidita

Chcete vyskúšať niečo nové? Choďte na to! Finančný vankúš vám poskytne ochranu, ktorú potrebujete. Kde to získate? Od nás.

Udržiavame vás platobne schopných

Buďme úprimní: peniaze sú to, čo drží každú firmu v prevádzke. Len čo nejaké prídu, musíte ich znova minúť. Nie je neobvyklé, že je peňazí občas menej. S GRENKE to nemusí byť boj.

Pre očakávané a neočakávané

Každá spoločnosť – od začínajúceho podniku až po globálneho hráča – má prevádzkové náklady, ako sú faktúry a mzdy. Potom sú tu vedľajšie a neplánované výdavky alebo investície. Poskytneme vám pomoc, aby ste nemuseli siahnuť na svoje úspory.

 

S našimi riešeniami likvidity sa vám likvidita nezmení. Potreby každej spoločnosti sú rôzne, a preto vám ponúkame riešenia šité na mieru. To znamená, že bez ohľadu na vaše odvetvie alebo veľkosť vašej spoločnosti máte slobodu, ktorú potrebujete, vtedy, keď ju potrebujete.

Výhody, ktoré máte s GRENKE

Likvidita je sama osebe výhodou. Likvidita prostredníctvom GRENKE však dokáže ešte viac.

Jednoducho

Pokiaľ ide o likviditu, môžete mať všetko, čo potrebujete, pod jednou strechou.

Na mieru

Sme tu pre vás – s riešeniami na mieru vašim potrebám.

Ľahké plánovanie

Svoje projekty môžete zrealizovať bez omeškania.

Likvidita

Ušetrite kapitál a doprajte si finančnú slobodu.

Jednoducho

Pokiaľ ide o likviditu, môžete mať všetko, čo potrebujete, pod jednou strechou.

Na mieru

Sme tu pre vás – s riešeniami na mieru vašim potrebám.

Ľahké plánovanie

Svoje projekty môžete zrealizovať bez omeškania.

Likvidita

Ušetrite kapitál a doprajte si finančnú slobodu.

Ako by to mohlo fungovať

Dobré nápady môžu byť len lepšie.

ČO TREBA RIEŠIŤ
Hotelový reťazec má niekoľko veľmi sľubných nápadov na rozšírenie. Chce si ale ponechať svoje možnosti otvorené, kým nenastane vhodný čas začať. Nechce však využívať svoj kapitál.

RIEŠENIE
Reťazec financuje zariadenie leasingom. To mu umožňuje zachovať si vlastný kapitál nedotknutý.

Aby veci fungovali hladko

ČO TREBA RIEŠIŤ
Pred tým, ako výrobca papiera môže začať s výrobou, musí na hromadné nákupy minúť veľa peňazí. Stále však musí vyplatiť mzdy svojim zamestnancom a pokryť všetky ostatné prevádzkové náklady.
 
RIEŠENIE
Leasingom so spoločnosťou GRENKE si môže výrobca papiera, vďaka fixným a predvídateľným splátkam, stále dovoliť najmodernejšie vybavenie a spotrebný materiál, aby udržal prevádzkovú efektívnosť, a zároveň mu to poskytuje peňažný tok na zabezpečenie platov zamestnancov.

Dobre vybavené

ČO TREBA RIEŠIŤ
Praktickí lekári vynakladajú veľa peňazí na mzdy. V dôsledku toho nemajú finančné prostriedky na dôležité lekárske vybavenie.

 

RIEŠENIE
Vďaka Rámcovej leasingovej zmluve s GRENKE je možné hradiť mesačné splátky za všetko postupne obstarané vybavenie a dopredu si všetko naplánovať aj vďaka plošným a výhodným podmienkam.

Naše produkty

Hľadáte riešenie, ktoré vyhovuje vašim finančným potrebám? Máme ich niekoľko. Určite nájdete niečo, čo je pre vás to pravé.

Likvidita pre mladé podnikanie

Pri realizácii vašich nápadov by nemali existovať prekážky – a určite ani finančné. Ak je vaše mladé podnikanie na svojich finančných limitoch, spojte sa s nami. Budeme spolu hľadať riešenie, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.

GRENKE: hľadáme pre vás riešenia

Vy hľadáte riešenia pre vašich klientov. Ale kto poskytne riešenia vám? Obráťte sa na GRENKE. Robíme to už desaťročia – v skutočnosti je to naša vášeň.

Váš partner pre likviditu

Naše skúsenosti majú už desiatky rokov. GRENKE poskytuje riešenia, ktoré vám pomôžu posunúť sa vyššie. Je to preto, že vieme, čo potrebujete. Ako? Pretože sami sme podnikatelia.

Likviditu budete zrejme riešiť neustále. Pretože na tom závisí veľa vašich projektov a musíte sa spoliehať na priebežné aj krátkodobé financovanie. S nami to nie je problém.

whitepaper

Partnerstvo s GRENKE

Ste predajca? Chcete ponúknuť svojim zákazníkom viac možností platby? Ak áno, staňte sa partnerom a využívajte výhody širokého spektra ponúk a špeciálnych podmienok.

Riešenie pre všetko

Likvidita je dôležitá, ale nie je to všetko. Samozrejme, máme pripravené riešenia a čakáme aj na ostatné.