GRENKE na Slovensku

Podnikavosť si u nás veľmi vážime. Spoločnosť GRENKE bola založená v nemeckom Baden-Badene v roku 1978. Naša prvá pobočka na Slovensku bola otvorená v roku 2008.

Dovoľte, aby sme vám to uľahčili.

Nemôžete odolať nápadu, pre ktorý dozrel čas? Riešenia GRENKE už takmer 40 rokov vytvárajú finančný rámec pre podnikateľský úspech – rýchlo, ľahko a s osobným prístupom.

Flexibilné leasingové riešenia pod jednou strechou

Skvelé veci majú často skromné začiatky. Všetko, čo ľudia potrebujú, je mať dôveru a finančnú slobodu na prelomenie novej situácie.

 

V spoločnosti GRENKE sme podnikatelia do špiku kosti. Preto chceme byť odvážni a umožniť robiť veci aj našim zákazníkom. Či už si chcete financovať vysokovýkonné IT zariadenia alebo celé vaše kancelárske vybavenie, GRENKE Slovensko to všetko dokáže. A ešte oveľa viac. Špecializované riadenie množstva malých zmlúv je našou špecialitou. Tomuto procesu vtláčame osobnú pečať, spolu s rovnakým podnikateľským zápalom, o ktorom vieme, že poháňa aj vás.

 

Naše motto ‘Fast. Forward. Finance.’ z nás v priebehu rokov urobilo jedného z vedúcich finančných poskytovateľov v našom segmente. To však neznamená, že by sme prestali neúnavne pracovať na vymýšľaní nových riešení na podporu naších klientov.

GRENKE Slovensko v číslach*

Nech ste kdekoľvek, GRENKE Slovensko je váš miestny partner. Čísla hovoria samy za seba:

1
Oblasť pôsobenia: leasing
1
Pobočka na Slovensku
2008
Otvorenie pobočky GRENKE na Slovensku (Bratislava)
13
Zamestnancov na Slovensku

* K 31. decembru 2023

GRENKE vo vašom okolí

Je ľahké nás nájsť. Vyberte svoju krajinu, zadajte svoju mesto a dostanete kontaktné údaje pre najbližšiu kanceláriu GRENKE.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Najnovšie správy

30

nov 2020

Hľadajú sa: podnikatelia s požiadavkami na financovanie

  • Naše nové motto je „Fast. Forward. Finance.“
  • GRENKE riešenia financovania poskytujú obchodníkom a zákazníkom slobodu, ktorú potrebujú na rozvoj podnikateľských nápadov

Niečo iné, čo by vás mohlo zaujímať

GRENKE Slovensko je tu pre vás a ponúka skúsenosti, odborné znalosti a absolútnu angažovanosť. Zistite viac tu – alebo nás kontaktujte.