GRENKE pre mladé podnikanie

Vybudujte si svoj podnikateľský nápad na zdravom financovaní. Spoločnosť GRENKE je skúsený partner pre mladé podnikanie.

Máte veľké plány, ale vaše finančné možnosti sú stále obmedzené? Čo s tým? V GRENKE si myslíme, že neexistuje dôvod, prečo by mal byť každý začiatok náročný. S našimi finančnými riešeniami môžete rozbehnúť svoj podnik flexibilne, rýchlo, za prijateľnú cenu a s minimálnou byrokraciou.

Bez ohľadu na to, či ide o zriadenie vašej kancelárie, praxe alebo prevádzky, môžete sa tešiť na riešenia šité na mieru, ktoré podporia váš úspech.

Vy máte nápady – my máme finančné skúsenosti

Robte to, čo viete najlepšie, a nechajte skúseného partnera, aby sa postaral o finančné záležitosti.

Na čo čakáte?

Chcete začať ako franšízant? Myslíte si, že by to mohlo fungovať, ak by ste mali obchod? Chcete realizovať svoj sen vo svojej vlastnej oblasti? Ak áno, potom okrem dobrého obchodného nápadu a zdravého obchodného plánu potrebujete predovšetkým schopného partnera.
 

info

Vaše potreby sú jedinečné a rovnako aj naše poradenské služby

Ste jedinečný. Je samozrejmé, že by malo byť aj vaše finančné riešenie. Preto sa tento proces vždy začína hĺbkovým a osobným poradenstvom.

Riešenia pre mladé podnikanie

Váš podnikateľský nápad ste si už aspoň čiastočne overili v praxi? Chcete ho rozvíjať ďalej pri zachovaní likvidity? S GRENKE je to možné.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30