GRENKE pre naše zdravie

Nejde iba o váš záväzok voči pacientom – financie vášho zdravotníckeho zariadenia, kliniky alebo opatrovateľského zariadenia musia byť tiež zdravé. GRENKE má práve ten správny recept na financovanie a likviditu.

Väčšina inštitúcií v zdravotníctve podlieha osobitným obmedzeniam. Je váš finančný priestor tiež extrémne obmedzený štandardnými sadzbami, paušálnymi poplatkami a predpismi? Čelíte značnému tlaku na ziskovú prevádzku?

GRENKE vám umožňuje plne sa sústrediť na svoju hlavnú činnosť v oblasti medicíny a starostlivosti. Ako skúsený partner pre odvetvie zdravotnej starostlivosti vieme, ako stabilizovať váš peňažný tok. Či už chcete získať prax, alebo si prenajať medicínsku a laboratórnu techniku. Spoločne nájdeme riešenie na mieru vašej konkrétnej výzve.

Rovnocenné partnerstvo

Demografické zmeny a prielomy v liečbe a ošetrovaní znamenajú, že zdravotná starostlivosť bude v budúcnosti stále dôležitejším odvetvím. Zároveň narastá tlak na inovácie a efektívnosť. A tým aj dopyt po profesionálnom finančnom poradenstve pre lekárov, nemocnice a opatrovateľské zariadenia. Presne preto sme tu. Porozprávajme sa.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Aký typ leasingu vám vyhovuje?

Skúste to teraz! Otázka Výsledok

Na riešenie vášho leasingu vám stačia tri kroky.

Existujú rôzne typy leasingu podľa vašich investičných potrieb. Urobte si náš test a za pár sekúnd zistite, ktorý je pre vás ten správny.

Investujete viackrát do roka?

Pravidelne investujete do rôznych druhov aktív pre svoj podnik?

Trávite veľa času podpisovaním leasingových a kúpnych zmlúv na vybavenie svojho podniku?

Správny leasing pre vás je Rámcová leasingová zmluva

Máte vyššie investičné potreby a potrebujete flexibilitu, ktorá to vyžaduje. To je presne to, čo získate s Rámcovou leasingovou zmluvou od spoločnosti GRENKE, ktorá vám umožňuje prenajať si kancelárske vybavenie spôsobom, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Správny leasing pre vás je Classic leasing

Hľadáte rovnaké splátky, ktoré vám poskytnú istotu vo vašich investičných plánoch, zároveň by ste však chceli zostať flexibilní. Nehľadajte nič iné ako možnosť Classic leasingu od spoločnosti GRENKE – je to presne to, čo potrebujete. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Skúste to teraz!
Áno
Nie

Dobré podmienky na mieru

Klinika 4.0

Pohodlnejšie, efektívnejšie a prepojenejšie – GRENKE vám môže pomôcť modernizovať vašu nemocnicu. Zostaňte na špičke v technológii aj v odvetví s krátkymi inovačnými cyklami – prečo si "nelízovať" nielen svoje nové IT vybavenie, ale aj najmodernejšiu medicínsku a laboratórnu techniku?

Zaistite, že vždy máte to najlepšie vybavenie

Najmodernejšie diagnostické a liečebné vybavenie poskytuje vášmu zariadeniu hlavnú výhodu, ktorá vám umožňuje zefektívniť a spríjemniť prehliadky pre vašich pacientov. Rámcová leasingová zmluva (MLA) zaručuje, že vaša ordinácia bude vždy vybavená najnovšou technikou.

Umožnite vašim pacientom cítiť sa ako doma

Vykonávate stomatologickú prax a chcete modernizovať svoje priestory? Príjemné prostredie je kľúčom k tomu, aby sa pacienti cítili pohodlne. Leasing zaisťuje, že vaše priestory budú vybavené najmodernejšou technikou a uľahčuje vám plánovanie nákladov.

whitepaper

Vaše potreby sú jedinečné, rovnako ako aj naše finančné poradenstvo.

Máte veľmi špeciálnu požiadavku? Porozprávajme sa o tom. Radi sa o vás osobne postaráme.

Obľúbené produkty pre sektor zdravotnej starostlivosti

Stále si nie ste úplne istí, ako vám môžeme pomôcť? Zistite viac o našich riešeniach.