GRENKE pre poskytovateľov služieb

Spôsob, akým plníte výzvy vašich zákazníkov, je ukážkový. Ste však rovnako dobrí pri riešení svojich vlastných výziev, najmä keď sú vaše financie obmedzené a musíte konať rýchlo? Žiadny problém – vďaka riešeniam, ktoré vám perfektne vyhovujú.

Možno máte na starosti digitálnu agentúru, ktorá potrebuje financovať nové notebooky. Možno prevádzkujete cestovnú agentúru a uvažujete o prenájme nábytku. Alebo ste práve otvorili fitnes štúdio, ktoré potrebujete zariadiť. Bez ohľadu na to, aké služby poskytujete, všetky majú jedno spoločné: absolútne zameranie na zákazníka. Tak prečo by to nemalo platiť aj o vašich finančných riešeniach?

Riešenia, ktoré sú vytvorené pre vás. Riešenia, ktoré sú k dispozícii rýchlo – a ktoré fungujú. Riešenia s priateľskou tvárou vášho osobného poradcu. Zistite, prečo sme pre vás tým správnym partnerom.

Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Zamerané tak na zákazníka, ako aj na vás

Prečo si vybrať nás? Odpoveď je jednoduchá: sami sme poskytovateľmi služieb – a sme nimi od roku 1978. Vieme, aké dôležité je robiť rýchle rozhodnutia; držať krok s potrebami vašich zákazníkov; rásť spolu s nimi; a niekedy dokonca prekonať sám seba. Je to skvelý pocit, nie? Porozprávajte sa s nami a využite výhody našej odbornosti pri uspokojovaní potrieb poskytovateľov služieb.

Aký typ leasingu vám vyhovuje?

Skúste to teraz! Otázka Výsledok

Na riešenie vášho leasingu vám stačia tri kroky.

Existujú rôzne typy leasingu podľa vašich investičných potrieb. Urobte si náš test a za pár sekúnd zistite, ktorý je pre vás ten správny.

Investujete viackrát do roka?

Pravidelne investujete do rôznych druhov aktív pre svoj podnik?

Trávite veľa času podpisovaním leasingových a kúpnych zmlúv na vybavenie svojho podniku?

Správny leasing pre vás je Rámcová leasingová zmluva

Máte vyššie investičné potreby a potrebujete flexibilitu, ktorá to vyžaduje. To je presne to, čo získate s Rámcovou leasingovou zmluvou od spoločnosti GRENKE, ktorá vám umožňuje prenajať si kancelárske vybavenie spôsobom, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Správny leasing pre vás je Classic leasing

Hľadáte rovnaké splátky, ktoré vám poskytnú istotu vo vašich investičných plánoch, zároveň by ste však chceli zostať flexibilní. Nehľadajte nič iné ako možnosť Classic leasingu od spoločnosti GRENKE – je to presne to, čo potrebujete. Radi vám poradíme – len nás kontaktujte.

Skúste to teraz!
Áno
Nie

Čo máte naplánované?

Perfektne vybavené

Servery, notebooky alebo moderný softvér – nemusíte ich neustále kupovať. Prenajmite si ich. Týmto spôsobom môžete pružnejšie reagovať na potreby zákazníkov, keď sa nachádzate uprostred dynamického rastu. Nielen to, ale aj vaše vybavenie je vždy najmodernejšie.

Uvažujte a rozvíjajte sa vo veľkom

Ak máte veľké plány, nedovoľte, aby vás finančné obavy brzdili. Získajte slobodu, ktorú potrebujete na uskutočnenie dôležitých investícií. Vyberte si hlavnú leasingovú zmluvu spoločnosti GRENKE a prenajmite si vysnívaný majetok za zvýhodnených podmienok.

Reagujte na nový vývoj

Možno nebude možné predvídať budúcnosť, ale bude možné primerane reagovať na čokoľvek, čo vás prekvapí. Uistite sa, že ste vždy na špičke technológií – či už ide o novú prácu, alebo nové požiadavky zákazníkov. Prenajmite si najmodernejší IT hardvér, audiovizuálnu technológiu a ešte oveľa viac pomocou Klasického leasingu (Classic leasing).

whitepaper

Vaše potreby sú jedinečné, rovnako ako aj naše finančné poradenstvo.

Máte veľmi špeciálnu požiadavku? Porozprávajme sa o tom. Radi sa o vás osobne postaráme.

Obľúbené produkty pre poskytovateľov služieb

Stále si nie ste úplne istí, ako vám môžeme pomôcť? Zistite viac o našich riešeniach.