Zavolajte nám

Spojte sa s nami prostredníctvom

+421 2 50 204 704

PON – PIA 8.30 – 16.30

Podpora predaja

Nákupy v hotovosti nie sú pre niektorých zákazníkov alternatívou. Ak chcete zaistiť, aby neodišli z vášho podniku s prázdnymi rukami, môžete im jednoducho ponúknuť alternatívne spôsoby financovania.

Lepší výkon, vyššie príjmy

Dajte svojim zákazníkom väčšiu flexibilitu. Odrazí sa to vo vyšších príjmoch a udržaní zákazníkov.

Ako vám môžeme pomôcť

Máme rozsiahle portfólio finančných produktov, od leasingu až po prenájom. Zákazníci tak majú na výber, ako zaplatiť, keď využívajú vaše služby. To znamená, že im môžete pomôcť poskytnúť finančnú slobodu – a vytvoriť tak príležitosť na ďalší predaj.
Ale to nie je všetko. Nielenže vám poskytneme podporu vo forme našich produktov, ale budeme tiež pripravení poradiť vám a pomôcť, kedykoľvek to budete potrebovať.

Výhody pomocnej ruky

Ak máte tú správnu podporu, môžete sa posunúť vpred. To je jednoduchý fakt. Čo však môže táto podpora ešte urobiť?

Pracovníci

Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na svoju kontaktnú osobu.

Spravodlivo

Maximálna transparentnosť – od prvotného kontaktu po podpísanú zmluvu.

Rýchlo

Krátke lehoty spracovania a rýchla platba do 24 hodín.

Spoľahlivo

Desaťročia skúseností vo finančných záležitostiach.

Pracovníci

Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na svoju kontaktnú osobu.

Spravodlivo

Maximálna transparentnosť – od prvotného kontaktu po podpísanú zmluvu.

Rýchlo

Krátke lehoty spracovania a rýchla platba do 24 hodín.

Spoľahlivo

Desaťročia skúseností vo finančných záležitostiach.

Viac než len financovanie

Naša podpora prekračuje naše produkty.
Potrebujete pomocnú ruku pri predaji? Sme tu, aby sme vám pomohli. Majú vaši zákazníci nejaké špeciálne požiadavky? Pomôžeme vám.

Ak si nie ste úplne istí, aké možnosti financovania máte k dispozícii, sme pripravení vám pomôcť. Nielen to, ale kontaktná osoba spoločnosti GRENKE vám rada pomôže aj pri konzultáciách so zákazníkmi.

Môžeme však urobiť oveľa viac. Niektoré požiadavky zákazníkov si vyžadujú rýchle riešenia. Nenecháme vás, aby ste sa s nimi trápili sami. Napríklad, ak zákazník potrebuje v krátkom čase veľké množstvo produktov, pomôžeme vám s predbežným financovaním.

Týmto spôsobom môžete svojim zákazníkom poskytnúť komplexnú podporu.

Váš produkt, naše financovanie

Myslíte si, že váš produkt nie je možné financovať? Presvedčíme vás o opaku. Pozrite si náš zoznam dostupných finančných aktív – určite medzi nimi nájdete svoj produkt.

Čistiaca technika

Udržiavajte vždy čistotu – slová, podľa ktorých žijete! Ako to však dosiahnuť? S umývačkami podláh, vysávačmi a tlakovými umývačkami. Pomáhame upratať náklady. S GRENKE môžete financovať všetko.

Elektrobicykle

Chcete sa vyhnúť dlhým hodinám v dopravnej špičke a pritom robiť niečo pre životné prostredie a vaše zdravie. Mohla by vaša spoločnosť ponúkať najnovšie elektronické bicykle? S GRENKE môžete financovať zdravie a šťastie svojich zamestnancov.

Bezpečnostná technika a alarmy

Pracoviská vo vašej spoločnosti sú plné hodnotného vybavenia. To znamená, že musia byť chránené. O to sa postarajú bezpečnostné systémy, alarmy a sledovacie kamery – a GRENKE sa postará o financovanie.

Stavebné stroje

Či už potrebujete minirýpadlo, malú miešačku na betón alebo inú mechanizáciu – pri vašich strojoch vás podporíme.

Telekomunikačné zariadenia

Bezproblémová komunikácia je v každodennom podnikaní často rozhodujúca. Preto vám pomôžeme financovať vaše telekomunikačné zariadenia.

Multifunkčné zariadenia, tlačiarne

Multifunkčné zariadenia a tlačiarne sa v kanceláriách používajú neustále. Preto musia byť odolné. Kvalitné zariadenia sú však často veľmi drahé. S GRENKE to však nie je problém. Multifunkčné zariadenia a tlačiarne môžete jednoducho financovať.

LED osvetlenie

Prinášate svetu svetlo. LED osvetlenie nie je len neporovnateľným spôsobom zvýraznenia oblastí miestnosti, ale ponúka tiež obrovský potenciál pre tvorivosť a inovácie. Nie je to však celkom lacná záležitosť. Sme tu pre vás. S GRENKE nie sú vysoké náklady problém.

Autoservisná technika

Vo vašej dielni ste obklopení zariadeniami a strojmi, ktoré vám uľahčujú prácu. Rovnako ako GRENKE – so správnym financovaním.

Medicínska a laboratórna technika

Zdravie ľudí je vašou najvyššou prioritou. Musíte sa spoliehať na vybavenie, ktoré používate. Pokiaľ ide o financovanie medicínskej a laboratórnej techniky, môžete sa tiež spoľahnúť na nás.

Softvér vrátane implementácie

Už máte hardvér. Všetko, čo vám chýba, sú aplikácie. Verte tomu, alebo nie, aj softvér môžete financovať prostredníctvom GRENKE. 

Multimediálne zariadenia

Vybavenie pre multimédiá je potrebné vo všetkých oblastiach. Patria sem projektory, monitory a premietacie plátna, ako aj držiaky monitorov, stojany na slúchadlá a ďalšie. To všetko môžete financovať prostredníctvom GRENKE.

Kávovary

Šálka kávy urobená stlačením tlačidla je skvelý spôsob, ako začať každý deň. Pomáha tiež prekonať poobedňajšiu únavu. Podeľte sa o svoje pocity so zamestnancami vďaka kávovaru financovanému s nami.

Kancelársky nábytok

Ak chcete expandovať, obstaranie nového kancelárskeho vybavenia sa môže stať nákladnou záležitosťou. Svoje obstarávanie môžete financovať pomocou GRENKE, od jednej kancelárskej stoličky až po celú recepciu.

Pokladničné systémy

Predaj je to, pre čo žijete a to, čo vás drží nad vodou. Správny pokladničný systém vám s tým môže pomôcť. Patria sem počítače s registračnou pokladnicou, ovládacie panely, skenery, tlačiarne účteniek a zásuvky na peniaze. Ako však obstarať výkonný systém? S využitím nášho financovania.

Vysokozdvižné vozíky

Presúvať ťažké veci je vaša práca. Na túto prácu potrebujete vysokozdvižné vozíky. Budú musieť veľa vydržať – koniec koncov, každý deň s nimi budete prenášať ťažké bremená. Môžeme vám pomôcť zdvíhať ťažké predmety, čo sa týka financovania.

Foto a video technika

Myslíte na zvuk a fotografie. Realizujte svoje nápady – všetko, čo potrebujete, je správne vybavenie. GRENKE poskytuje jednoduchý spôsob financovania fotoaparátov, mikrofónov a osvetľovacích zariadení.

Kompresory

Kompresory sa používajú v najrôznejších aplikáciách, od stavieb po dielne, ako aj na čistenie. Bez ohľadu na to, na čo ich potrebujete, uvoľníme tlak, pokiaľ ide o náklady. S GRENKE môžete svoje vybavenie ľahko financovať.

Fitnes zariadenia

Pomáhate svojim zákazníkom zachovať si zdravie. Na to potrebujete správne fitnes zariadenia. Či už potrebujete iba cross-trenažér, alebo kompletne prispôsobiť celú telocvičňu, GRENKE je váš ideálny finančný partner.

Hotelové vybavenie

Čistiace vybavenie, hotelový softvér, nábytok do izieb; keď prevádzkujete hotel, musíte o mnohých veciach premýšľať. Jednou z nich, s ktorou si nemusíte robiť starosti, je financovanie. GRENKE sa o to postará.

IT hardvér

V súčasnosti sú mobilné zariadenia nevyhnutnou súčasťou každodenného pracovného života. Mnohí ich považujú za jediný najdôležitejší nástroj svojej práce. Zariadenia, servery a pamäť nie sú lacné. My to vieme – a pomôžeme vám ich financovať.

Obálkovacie stroje

Vaša spoločnosť posiela každý deň nespočetné množstvo listov. Zalepiť každú jednotlivú obálku je náročná úloha. Preto potrebujete obálkovací stroj. Ale ako to budete financovať? Je to veľmi jednoduché: s nami.

1 / 21

Staňte sa jedným z našich partnerov

Chcete svojim zákazníkom ponúknuť viac možností financovania? Ak áno, spojte sa s nami.

Vyhľadať pobočku

Nikdy nie sme ďaleko.

Vyberte si lokalitu

Zobrazia sa vám príslušné kontaktné údaje.

Požiadať o partnerstvo

Kontaktujte nás.

Vyhľadať pobočku

Nikdy nie sme ďaleko.

Vyberte si lokalitu

Zobrazia sa vám príslušné kontaktné údaje.

Požiadať o partnerstvo

Kontaktujte nás.