Sme tu pre vás.

Máte otázky týkajúce sa ponuky našich služieb? Potrebujete viac informácií?

 

Kontaktujte nás:

 

tel.: 02 50 204 704

e-mail: sluzbyanti spam bot@grenkeanti spam bot.sk 

 

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa fakturácie, platieb alebo upomienok?

Kontaktujte nás:

 

tel. 02 50 204 716

email: platby@grenke.sk

 

Adresa pre písomný kontakt:

 

GRENKELEASING s.r.o.

City Business Center II.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava

 

Môžete tiež využiť náš Kontaktný formulár. Po jeho vyplnení sa s vami spojíme.

 

Prihlásenie

Rýchle odkazy k našim portálom.

Portál pre partnerov

Zákaznícky portál GRENKE

 

 
 

Vízia sa stáva realitou

Podnikatelia sú vizionári. V roku 1978 si Wolfgang Grenke uvedomil, že existuje dopyt po leasingu kancelárskej techniky, na ktorý zatiaľ nikto nereagoval. To ho primälo k tomu, aby si v juhonemeckom Baden-Badene založil firmu. Začal sa tak písať príbeh úspechu, ktorý mal mať ešte veľa zaujímavých kapitol.


Počas prvého roku pán Grenke a jeho dvaja zamestnanci nadviazali partnerstvo s 21 špecializovanými predajcami a uzatvorili 198 leasingových zmlúv. Bolo mu okamžite jasné, že leasing výpočtovej techniky a kancelárskeho vybavenia s relatívne nízkou obstarávacou hodnotou predstavuje trhový segment s obrovským potenciálom.


V roku 1990 sa spoločnosť GRENKE stala jednou s prvých leasingových spoločností, ktoré otvorili pobočku v bývalom východnom Berlíne. Počas nasledujúcich šiestich rokov nasledovalo ďalších šesť pobočiek v Nemecku a otvorenie prvej pobočky mimo územia Nemecka - v Rakúsku. Spoločnosť GRENKE v súčasnosti poskytuje služby aj zákazníkom v Švajčiarsku, Francúzsku, Holandsku, Taliansku a ďalších krajinách.


V decembri 1997 sa spoločnosť GRENKE transformovala na verejnú akciovú spoločnosť a v apríli 2000 nasledoval jej vstup na burzu. Od marca 2003 je GRENKE kótovaná na burze cenných papierov v indexe SDAX. Počas celej tejto doby spoločnosť stále zostala verná svojej pôvodnej filozofii a konceptu.