Sme tu pre vás.

Máte otázky týkajúce sa ponuky našich služieb? Potrebujete viac informácií?

 

Kontaktujte nás:

 

tel.: 02 50 204 704

e-mail: sluzbyanti spam bot@grenkeanti spam bot.sk 

 

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa fakturácie, platieb alebo upomienok?

Kontaktujte nás:

 

tel. 02 50 204 716

email: platby@grenke.sk

 

Adresa pre písomný kontakt:

 

GRENKELEASING s.r.o.

City Business Center II.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava

 

Môžete tiež využiť náš Kontaktný formulár. Po jeho vyplnení sa s vami spojíme.

 

Prihlásenie

Rýchle odkazy k našim portálom.

Portál pre partnerov

Zákaznícky portál GRENKE

 

 
 

Benefity značky GRENKE

Firmy, ktoré nedokážu priniesť nové nápady, zvyčajne dlho neprežijú. Nápady sú najdôležitejším konkurenčným kapitálom a tvoria základ každej silnej značky. Ako firma, ktorá sa usiluje aktívne tvarovať budúcnosť vlastného trhového segmentu, presadzuje GRENKE ambicióznu filozofiu: „chopiť sa príležitosti“ a vyťažiť z nej maximum. Neustále sa pozeráme do budúcnosti a snažíme sa vytvárať podmienky podporujúce rast. Súčasťou našej stratégie je presadiť sa v celoeurópskom meradle.


Spoločnosť GRENKE už uskutočnila prvé kroky na ceste k tomuto cieľu. Vďaka nášmu zameraniu na zákazníka a poskytovaniu komplexných leasingových, bankových a faktoringových služieb, ako aj našej expanzii v rámci európskeho trhu, sa nám podarilo pripraviť pôdu pre dosahovanie ešte väčších úspechov v budúcnosti. Znamená to, že sme splnili dva základné predpoklady pre dosiahnutie nášho strednodobého cieľa - etablovať sa ako silná európska firma.


V našom úsilí obsadiť jedinečné miesto na európskom trhu sme už postúpili dosť ďaleko: chceme sa stať hnacím motorom v našom trhovom segmente a stať sa najväčším poskytovateľom finančných služieb pre malé a stredné podniky. Ako špecialista na finančné služby sa usilujeme o čoraz lepšie chápanie potrieb našich zákazníkov, aby sme im dokázali poskytovať komplexné služby tej najvyššej kvality.


Spoločnosť GRENKE má medzi svojim partnermi a zákazníkmi vynikajúcu povesť. Po mnoho desaťročí je naša spoločnosť a jej služby spájaná so stabilnými hodnotami, ktoré nás odlišujú od našej konkurencie a pomáhajú rozvíjať našu obchodnú činnosť. Naši zákazníci profitujú z atraktívnych ponúk, ústretového prístupu, vynikajúceho osobného poradenstva a starostlivosti, podmienok šitých na mieru a širokej siete pobočiek v Európe. Skupina GRENKE v sebe snúbi odborné znalosti s jedinečným poznaním priemyselných odvetví, v ktorých podnikajú naši zákazníci. Zároveň disponuje vedomosťami a zdrojmi, pomocou ktorých dokáže uspokojiť všetky potreby svojich zákazníkov.


Kombinácia týchto faktorov – atraktívnej ponuky, jasne definovanej cieľovej skupiny, vedúceho postavenia na trhu a stabilných hodnôt – nás robí jedinečnými. Všetky tieto faktory sa snažíme využívať v prospech našich akcionárov, spolupracujúcich dodávateľov a zákazníkov.

 

Lokálne zastúpenie a blízkosť k zákazníkovi sú a naďalej zostanú kľúčovými aspektmi našej činnosti.