Sme tu pre vás.

Máte otázky týkajúce sa ponuky našich služieb? Potrebujete viac informácií?

 

Kontaktujte nás:

 

tel.: 02 50 204 704

e-mail: sluzbyanti spam bot@grenkeanti spam bot.sk 

 

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa fakturácie, platieb alebo upomienok?

Kontaktujte nás:

 

tel. 02 50 204 716

email: platby@grenke.sk

 

Adresa pre písomný kontakt:

 

GRENKELEASING s.r.o.

City Business Center II.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava

 

Môžete tiež využiť náš Kontaktný formulár. Po jeho vyplnení sa s vami spojíme.

 

Prihlásenie

Rýchle odkazy k našim portálom.

Portál pre partnerov

Zákaznícky portál GRENKE

 

 
 

Tlač a kopírovanie bez starostí

Tlačiarne a multifunkčné zariadenia, ktoré umožňujú tlač, kopírovanie a skenovanie dokumentov, sú už dnes povinnou výbavou každej organizácie. A to bez ohľadu na jej veľkosť a predmet činnosti. 

 

GRENKE v tejto oblasti spolupracuje so špecializovanými dodávateľmi takýto zariadení všetkých významných výrobcov, ako sú Sharp, Konica Minolta, HP, Xerox, OKI a ďalšími. 

 

Vieme vám ponúknuť jednoduché prefinancovanie menšieho zariadenia vo forme finančného leasingu alebo komplexný prenájom so zabezpečením full servis starostlivosti vrátane dodávok náhradných dielov, toneru a papiera. A to všetko v cene mesačného nájmu. 

 

Starosti so zabezpečením tlačových služieb vo vašej organizácii tak môžete prenechať profesionálom a naplno sa sústrediť na to podstatné, od čoho závisí váš úspech v podnikaní.

 

Zaujali sme vás?

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás, alebo priamo vášho dodávateľa a požiadajte ho o predloženie ponuky od GRENKE. Ak Váš dodávateľ s nami ešte nespolupracuje, nič nie je stratené. Pošlite nám potrebné kontakty a my vybavíme všetko potrebné na to, aby už nič nebránilo uzatvoreniu zmluvy.

 

Ak viete aspoň približne hodnotu predpokladanej investície, môžete si tiež sami vytvoriť nezáväznú leasingovú kalkuláciu.

 

Leasingová kalkulácia online