Sme tu pre vás.

Máte otázky týkajúce sa ponuky našich služieb? Potrebujete viac informácií?

 

Kontaktujte nás:

 

tel.: 02 50 204 704

e-mail: sluzbyanti spam bot@grenkeanti spam bot.sk 

 

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa fakturácie, platieb alebo upomienok?

Kontaktujte nás:

 

tel. 02 50 204 716

email: platby@grenke.sk

 

Adresa pre písomný kontakt:

 

GRENKELEASING s.r.o.

City Business Center II.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava

 

Môžete tiež využiť náš Kontaktný formulár. Po jeho vyplnení sa s vami spojíme.

 

Prihlásenie

Rýchle odkazy k našim portálom.

Portál pre partnerov

Zákaznícky portál GRENKE

 

 
 

Registračné pokladnice na leasing

Ak potrebujete riešiť kúpu novej pokladnice, ktorá spĺňa požiadavky fiskálneho zákona* no nechcete zbytočne viazať voľné prostriedky – máme pre Vás riešenie. Financovanie investície formou leasingu. Pritom nie je dôležité či sa jedná o pokladnicu pre menšiu prevádzku alebo komplexné riešenie pokladničného systému pre siete predajní. Máme riešenie pre každého zákazníka.

 

Spolupracujeme s dodávateľmi pokladničných systémov renomovaných značiek ako sú Elcom, IBM či Epson po celom území SR. Dokážeme preto vyjsť v ústrety zákazníkom bez ohľadu na miesto podnikania a preferovanú značku.

 

Zaujali sme vás?

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás, alebo priamo vášho dodávateľa a požiadajte ho o predloženie ponuky od GRENKE. Ak Váš dodávateľ s nami ešte nespolupracuje, nič nie je stratené. Pošlite nám potrebné kontakty a my vybavíme všetko potrebné na to, aby už nič nebránilo uzatvoreniu zmluvy.

 

Ak viete aspoň približne hodnotu predpokladanej investície, môžete si tiež sami vytvoriť nezáväznú leasingovú kalkuláciu.

 

Leasingová kalkulácia online

 

 

 

*Zákon 289/2008 o používaní elektronickej registračnej pokladnice. Od 1.1.2012 je možné používať len registračné pokladne, ktoré sú v súlade s týmto zákonom.