Sme tu pre vás.

Máte otázky týkajúce sa ponuky našich služieb? Potrebujete viac informácií?

 

Kontaktujte nás:

 

tel.: 02 50 204 704

e-mail: sluzbyanti spam bot@grenkeanti spam bot.sk 

 

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa fakturácie, platieb alebo upomienok?

Kontaktujte nás:

 

tel. 02 50 204 716

email: platby@grenke.sk

 

Adresa pre písomný kontakt:

 

GRENKELEASING s.r.o.

City Business Center II.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava

 

Môžete tiež využiť náš Kontaktný formulár. Po jeho vyplnení sa s vami spojíme.

 

Prihlásenie

Rýchle odkazy k našim portálom.

Portál pre partnerov

Zákaznícky portál GRENKE

 

 
 

Leasing ako prostriedok diagnostiky a prevencie

Vzhľadom na stúpajúcu konkurenciu v oblasti medicínskych služieb stúpajú aj očakávania pacientov. Vedľa odborných schopností sú tieto spojené aj s medicínskymi zariadeniami, ktoré sú k dispozícii.

Vývoj v tejto oblasti je taký rýchly, že práve zakúpený prístroj môže byť do troch rokov už zastaraný. Toto stavia lekára alebo prevádzkovateľa zdravotníckeho zariadenia pred nepoznané výzvy. Nové zariadenie takmer vždy znamená viazanie kapitálu.

Leasing ponúka vynikajúce východisko. Možno zaobstarať najnovšie prístroje, a to za nemenné dobre kalkulovateľné mesačné splátky. Vlastná bilancia sa tým nezaťažuje a keď sa prístroj po skončení zmluvy už nemôže používať, môže sa jednoducho opäť vrátiť a urobiť miesto novšiemu zariadeniu.

Pacienti očakávajú najlepšie možné ošetrenie a spoľahlivú diagnostiku. Tieto môžete zaručiť vďaka možnosti, ktorú získate leasingom - využívať vždy najnovšie prístroje. Buďte vždy krok pred konkurenciou.

Vyskúšajte nás, vypočítajte si výšku splátky online. 

 

Zaujali sme vás?

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás, alebo priamo vášho dodávateľa a požiadajte ho o predloženie ponuky od GRENKE. Ak Váš dodávateľ s nami ešte nespolupracuje, nič nie je stratené. Pošlite nám potrebné kontakty a my vybavíme všetko potrebné na to, aby už nič nebránilo uzatvoreniu zmluvy.